image

Deklaracje kontynuacji

Rodzice, których dzieci w roku szkolnym 2023/2024 będą kontynuować edukację przedszkolną w naszych przedszkolach zobowiązani są w dniach:

                                          od 13 do 21 lutego 2023 wypełnić

 „Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Samorządowym „Słoneczko w Rosnówku”/ oddziale zewnętrznym w Szreniawie

Rodzice zobowiązani są wypełnić „Deklarację o kontynuacji” w systemie PCSS, następnie zrobić ZAPISZ. Po zapisaniu deklaracji w systemie należy wydrukować ją. Podpisane przez oboje rodziców deklaracje należy przynieść do naszego przedszkol.  Deklarację można również przesłać na maila: sekretariat@przedszkolerosnowko.pl

Rekrutacja do przedszkoli i oddziałów „0” w szkołach podstawowych objęta jest tym samym systemem NABÓR i w związku z tym wypełnienie deklaracji w jednej placówce uniemożliwia zgłoszenie dziecka do innego podmiotu.

 

Możliwość komentowania została wyłączona.