ferie

FERIE ZIMOWE

Szanowni Rodzice, w dniach 30.01-10.02.2023  w naszym województwie zaplanowane są ferie zimowe. W tych dniach przedszkole będzie pracować na zasadzie dyżuru, praca będzie przebiegać w grupach łączonych. Wszystkich Rodziców proszę o wpisanie do teczki informacji czy dziecko będzie brało udział w dyżurze. Teczka dostępna u pracowników przedszkola. Informację można również przesłać na naszego maila przedszkolnego.

Zapisy na dyżur trwają do 20 stycznia 2023.

Po konsultacji z Organem Prowadzącym informuję, że jeżeli na zajęcia w każdym przedszkolu zapisanych będzie więcej niż 25 dzieci to wtedy dyżur odbywać będzie się  w dwóch przedszkolach. Natomiast jeżeli zapisanych dzieci będzie mniej niż 25 to dyżur będzie przebiegał następująco:

  • 01-3.02.2023 w przedszkolu w Rosnówku
  • 02-10.02.2023 w przedszkolu w Szreniawie

Brak  informacji od Państwa będzie równoznaczny z tym, że w w/w dniach nie będziecie Państwo korzystali z usług przedszkolnych.

Możliwość komentowania została wyłączona.