dentobus

DENTOBUS W PRZEDSZKOLU

W maju, w ramach ministerialnego programu, nasze przedszkole odwiedzi – Dentobus.

Lekarz stomatolog opowie dzieciom o profilaktyce i higienie jamy ustnej. Dzieci, których rodzice wyrażą zgodę będą miały przeprowadzone badanie sprawdzające stan kliniczny zębów oraz układ zgryzu w specjalnym, mobilnym gabinecie stomatologicznym. Program jest częścią polityki prozdrowotnej kraju, refundowanym ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, w związku z czym jest on całkowicie bezpłatny.

Wyniki będą do odbioru w dniu badania podczas odbioru dzieci z przedszkola.

Zainteresowani Rodzice proszeni są o wypełnienie i podpisanie zgody, którą należy dostarczyć do przedszkola najpóźniej w piątek, 13 maja 2022.

Zgoda  https://przedszkolerosnowko.pl/wp-content/uploads/2022/05/zgoda.jpg

Możliwość komentowania została wyłączona.