Zrzut ekranu 2022-04-01 090112

Laurka dla Bohatera – Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny

Zapraszamy wszystkie dzieci wraz z rodzicami do udziału w Międzyprzedszkolnym Konkursie Plastycznym pt.: „Laurka dla Bohatera”, którego organizatorem jest nasze przedszkole.

Zadaniem uczestników będzie przygotowanie pracy w postaci laurki jako plastycznej formy podziękowania, uznania i hołdu, dedykowanej bohatersko walczącym o wolność i suwerenność żołnierzom Ukrainy. Inicjatywa ta będzie nie tylko okazją rozwijającą zdolności artystyczne dzieci, ale także formą edukacji           i wychowania poprzez sztukę, a także doskonałym przykładem współpracy między placówkami oświatowymi z terenu gminy Komorniki. Organizatorom przedsięwzięcia zależy na kształtowaniu wartości patriotycznych, empatii oraz świadomości dzieci. Pragniemy poprzez dziecięcą radosną twórczość solidaryzować się z obywatelami Ukrainy, dodać im słowa otuchy i wsparcia w tym trudnym czasie. Chcemy, by żołnierze wiedzieli, że o nich pamiętamy i doceniamy ich poświęcenie.

Mamy nadzieję, że konkurs przypadnie Państwu do serca i będzie się cieszył dużym odzewem.

Regulamin konkursu Laurka dla Bohatera

Możliwość komentowania została wyłączona.