indeks

Kwarantanna

Szanowni Państwo, w dniu dzisiejszym otrzymaliśmy informację o wystąpieniu przypadku zakażenia SARS-Co-2 u jednego z pracowników przedszkola i u dziecka.  W związku z tym od dzisiaj, tj 21 stycznia 2022  do 30 stycznia 2022 dzieci, które były w przedszkolu w Szreniawie w dniach 13 i 14 stycznia oraz na dyżurze  w przedszkolu w Rosnówku przechodzą na kwarantannę. Zakażona osoba była w przedszkolu w Rosnówku ostatni raz 20 stycznia.  Kwarantanna trwa 10 dni od ostatniego kontaktu. Np. jeżeli dziecko było tylko w przedszkolu w Szreniawie 13 stycznia to na kwarantannie jest do 23 stycznia. Natomiast jeżeli było jeszcze 14 stycznia to na kwarantannie jest do 24 stycznia. Dzieci z przedszkola w Rosnówku, które nie uczestniczyły w dyżurze – nie przebywają na kwarantannie.

Możliwość komentowania została wyłączona.