Little girl and boy enjoying sleigh ride. Child sledding. Toddler kid riding a sledge. Children play outdoors in snow. Kids sled in snowy park in winter. Outdoor fun for family Christmas vacation.

Dyżur podczas ferii zimowych

W dniach 17.01-28.01.2022 w naszym województwie zaplanowane są ferie zimowe. W tym okresie przedszkole nasze będzie pracować na zasadzie dyżuru. Planowaliśmy- wzorem lat ubiegłych, że w pierwszym tygodniu ferii (17.01-21.01.2021) pracować będzie przedszkole w Szreniawie, a w drugim tygodniu (24.01-28.01.2021) przedszkole w Rosnówku.

Jednak w okresie ferii zimowych w przedszkolu w Szreniawie, w sali Chochlików zostanie przeprowadzony zaległy remont łazienki, który ze względu na braki materiałowe nie odbył się w okresie letnim- podczas malowania pomieszczeń przedszkolnych. Ze względu na rosnące ceny materiałów nie chciałabym tego remontu odsuwać do wakacji letnich.

W związku z powyższym dyżur dla wszystkich potrzebujących dzieci, z przedszkola w Rosnówku i dla dzieci z przedszkola w Szreniawie będzie odbywał się przez dwa tygodnie w przedszkolu w Rosnówku. Wszystkich Państwa proszę o wyrozumiałość i zapisanie tylko tych dzieci, którym naprawdę w te dni nie możecie Państwo zapewnić opieki. Maksymalnie do przedszkola w Rosnówku może uczęszczać 43 dzieci. Jest to połowa wszystkich dzieci, które uczęszczają do przedszkola w Rosnówku i w Szreniawie.

Wszystkich Rodziców przepraszam za powstałą sytuację i jeszcze raz  proszę o jej zrozumienie.

Możliwość komentowania została wyłączona.