image

INFORMACJA

Uwaga Rodzice

Dzień 12 listopada 2021 (piątek, dzień po Święcie Niepodległości) niektóre zakłady pracy i szkoły planują dniem wolnym. Przewidujemy, że w tym dniu również w naszych przedszkolach  spadnie frekwencja dzieci. W związku z tym, w tym dniu praca w przedszkolu będzie przebiegać na zasadzie dyżuru (wszystkie zapisane dzieci pod opieką jednej nauczycielki, w jednej sali), O tym, które przedszkole w tym dniu będzie czynne (przedszkole w Rosnówku czy w Szreniawie) zdecyduje ilość zapisanych dzieci. Tam gdzie więcej zapisanych dzieci tam odbędzie się dyżur, dzieci z drugiego przedszkola (w którym będzie zapisanych mniej dzieci) będą musiały być dowiezione do przedszkola z większą frekwencją planowaną w tym dniu

W celu zorganizowania pracy przedszkola prosimy  o zaznaczenie w teczce (o teczkę proszę pytać pracowników przedszkola),  które dziecko będzie, a które nie będzie uczestniczyć w zajęciach przedszkolnych w tym dniu.

Na wpisy czekamy najpóźniej do poniedziałku-8 listopada 2021

BRAK WPISU OZNACZA, ŻE DZIECKO W TYM DNIU BĘDZIE OBECNE W PRZEDSZKOLU I ZOSTANĄ  NALICZONE PŁATNOŚCI ZA USŁUGI I WYŻYWIENIE

Możliwość komentowania została wyłączona.