1 września

Witamy po wakacjach

   Serdecznie witamy naszych przedszkolaków i ich rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieje, że wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w nasze przedszkolne progi.
Szczególnie ciepło witamy naszych nowych podopiecznych, którym życzymy szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości. Wszystkim członkom naszej przedszkolnej społeczności życzymy dużo radości, słońca oraz wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku przedszkolnym.

Zapraszamy do nas już 1 września. Jeżeli jednak planujecie Państwo przyprowadzić dziecko dopiero 4 września to prosimy o telefon do przedszkola (Rosnówko: 618301873, Szreniawa 618107602 ) lub napisanie wiadomości na adres: sekretariat@przedszkolerosnowko.pl. Informację proszę przekazać najpóźniej w czwartek, 31 sierpnia, do godziny 16.30. O tej godzinie zamawiamy posiłki na następny dzień.

 

Należy zabrać ze sobą:

– dobry humor,

– uśmiech

– chęć na nową przygodę

– kapcie

– worek z ubraniami na przebranie

– maluszki poduszka i duży koc

 

Szanowni Państwo przypominamy, że dzieci przyprowadzamy do godziny 8.00 i odbieramy w godzinach zadeklarowanych. Przyprowadzenie przed czasem i odebranie dziecka po czasie skutkuje doliczaniem opłat na koniec miesiąca.

Możliwość komentowania została wyłączona.