indeks

Podwieczorek w przedszkolu

Szanowni Rodzice

Grono Rodziców z naszych przedszkoli zaproponowała, żeby do Ramowego rozkładu dnia wprowadzić, o godz. 15.30 dodatkowy posiłek PODWIECZOREK. Do tej pory, dzieciom, które były w przedszkolu o tej godzinie wydawano kanapki i inne produkty, które zostały w tym dniu z I i II śniadania.( nie było to dodatkowo płatne).  Jest jednak propozycja, żeby dzieci otrzymywały coś innego, np.: banana, mus, drożdżówkę itp. Taki produkt, który dziecko będzie mogło zabrać do domu. Nawet wtedy gdy będzie odebrane w danym dniu z przedszkola wcześniej (przed 15.00), a zadeklarowany pobyt ma do 16.00 lub 17.00. Należy liczyć się również z tym, że dziecko, które zadeklarowany pobyt ma do godz. 15.00, a zostanie w przedszkolu w danym dniu dłużej i rodzic dzień wcześniej nie zgłosi tego faktu, że to dziecko nie otrzyma dodatkowego podwieczorku. Będziemy mogli wydać temu dziecku tylko kanapki, które zostały z I i II śniadania.

Firma cateringowa zaproponowała, że razem z obiadem może przywozić podwieczorek. Koszt takiego podwieczorku dla jednego dziecka to 3,00 zł.

W związku z powyższym wszystkie dzieci, które zadeklarowany mają pobyt w przedszkolu po godzinie 15.00, czyli przebywają w przedszkolu do godziny 16.00 i 17.00 automatycznie doliczany będą miały dodatkowy posiłek w kwocie 3,00 zł. Także dzieci, które we wtorki pozostają na zajęciach sportowych ten posiłek będą miały doliczony.

Wszystkich Rodziców proszę o przemyślenie tej propozycji i może przedyskutowanie jej  z członkami Rady Rodziców z poszczególnych grup.

Proszę o przeanalizowanie  zadeklarowanych godzin pobytu dziecka w przedszkolu i ewentualne zmiany zgłaszać poprzez wypełnienie: wniosku o zmianę godzin pobytu dziecka w przedszkolu. (druk dostępny na stronie www przedszkola).

Możliwość komentowania została wyłączona.