image

Przerwa wakacyjna

W dniach od 1-31 sierpnia 2022 w przedszkolu zaplanowana jest przerwa wakacyjna. Zainteresowane osoby spotkaniem z dyrektorką przedszkola proszone są o kontakt mailowy: sekretariat@przedszkolerosnowko.pl

Życzymy wszystkim radosnych oraz pełnych przygód i wrażeń wakacji. Wspaniałego relaksu wśród najbliższych, wielu niezapomnianych przeżyć, ciekawych spotkań i nawiązania pięknych przyjaźni. Życzymy słonecznych i przede wszystkim bezpiecznych wakacji. Bawcie się dobrze. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, z zapasem sił i w doskonałych humorach w nowym roku przedszkolnym.

Absolwentom przedszkola życzymy powodzenia i sukcesów w szkole. Zapraszamy do  odwiedzania nas w wolnej chwili.

Wszystkim Rodzicom dziękujemy za całoroczną współpracę, za zaangażowanie w życie przedszkola.  

 

Możliwość komentowania została wyłączona.