dentobus

DENTOBUS W PRZEDSZKOLU

W środę, 20 lipca  (przedszkole w Rosnówku) i w czwartek, 21 lipca 2022 (przedszkole w Szreniawie) w ramach ministerialnego programu, nasze przedszkola odwiedzi – Dentobus.

Lekarz stomatolog opowie dzieciom o profilaktyce i higienie jamy ustnej. Dzieci, których rodzice wyrażą zgodę będą miały przeprowadzone badanie sprawdzające stan kliniczny zębów oraz układ zgryzu w specjalnym, mobilnym gabinecie stomatologicznym. Program jest częścią polityki prozdrowotnej kraju, refundowanym ze środków Narodowego Funduszu Zdrowia, w związku z czym jest on całkowicie bezpłatny.

Wyniki otrzymają Państwo na swojego maila w dniu badania lub na następny dzień.

Zgody na badanie wypełniali Państwo w maju. Jeżeli ktoś z Rodziców nie wypełnił takiej zgody, a jest zainteresowany badaniami dla swojego dziecka to proszę o kontakt z pracownikami przedszkola w celu wypełnienia formularza.

Możliwość komentowania została wyłączona.