Zrzut ekranu iii

PODZIĘKOWANIE

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim Darczyńcom za okazane serce i wsparcie. Dziękuję za Państwa hojność, dobroć i solidarność z ludźmi, którzy w wyniku działań wojennych znajdują się w dramatycznej sytuacji i potrzebują naszej pomocy. Cieszę się, że Państwo tak szybko zareagowali na nasz apel.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji Chomęcice dla Ukrainy.

Wszystkie dary przekazaliśmy koordynatorce projektu Pani Dorocie Trocha.

Nie poprzestajemy na tym, nadal zachęcamy do pomocy i cały czas prowadzimy zbiórkę rzeczy dla potrzebujących. Jeżeli chcą Państwo pomóc to można przynieść dary do naszego przedszkola –                         -w godzinach pracy przedszkola. Zgromadzone dary przewieziemy do magazynu centralnego                           w Komornikach.  Można również bezpośrednio dowieźć do  magazynu, który mieści się w budynku Spółdzielczego Gospodarstwa Rolnego w Komornikach, ul. Kościelna 45 (w pobliżu kościoła)

Dary do magazynu centralnego można przywozić w godzinach:

 • od poniedziałku do czwartku – w godz. 9:00 – 11:00 oraz 17:30 – 19:30
 • sobota – w godz. 10:00 – 14:00

Co jest zbierane?

 • koce, śpiwory, kołdry, poduszki i poszewki
 • ręczniki
 • ubrania (nowe lub używane – czyste i w dobrym stanie)
 • bielizna termiczna
 • środki higieny i czystości
 • pieluchy dla dzieci i dorosłych, mokre chusteczki
 • latarki, baterie, naładowane powerbanki
 • zabawki
 • sucha żywność o długim terminie ważności

Możliwość komentowania została wyłączona.